Ons team

Meer dan 30 specialisten in verschillende disciplines staan dagelijks voor u klaar om kwalitatief hoogwaardige producten naar uw wens te realiseren.

Management

Dhr. Sjaak van der Linden | CEO  | +31 (0)6 5247 3323 | sjaak@itbboxmeer.nl

Dhr. Jan Nauta | COO | +31 (0)6  3732 6492 | jan@itbboxmeer.nl

 

Marketing & Sales

Dhr. Ben Bloksma | International Sales Manager | +31 (0)6 1100 6085 | ben@itbboxmeer.nl

Mevr. Natascha van den Bosch | Sales Support | +31 (0) 485 578 876 | natascha@itbboxmeer.nl

Dhr. Teun te Loo | Marketing Manager | +31 (0)6 5119 1670 | teun@itbboxmeer.nl

Dhr. Jos Strijbosch | Technical Sales Manager | +31 (0)6 2220 2608 | jos@itbboxmeer.nl

Dhr. Jeroen Wijnhoven | Sales Support | +31 (0)6 4217 1458 | jeroen@itbboxmeer.nl

 

Logistiek

Dhr. Hans van de Lest | +31 (0)485 578 876 | magazijn@itbboxmeer.nl

Dhr. Leo Reinders | +31 (0) 6 1054 0524 | magazijn@itbboxmeer.nl

Administratie

Dhr. Jim de Bruijn | +31 (0)485 578 876 | administratie@itbboxmeer.nl

Mevr. Elly Siebers | +31 (0)485 578 876 | elly@itbboxmeer.nl