Ons team

Meer dan 30 specialisten in verschillende disciplines staan dagelijks voor u klaar om kwalitatief hoogwaardige producten naar uw wens te realiseren.

Afdelingen

Administratie | administration@itbclimate.com

Verkoop | sales@itbclimate.com

Logistiek | logistics@itbclimate.com

Sales & Marketing

Dhr. Ben Bloksma | Sales Manager | +31 (0)6 11006085 | ben@itbclimate.com

Dhr. Patrick Beekvelt | Sales Support & Supply Chain Coördinator | +31 (0) 485 578876 | patrick@itbclimate.com

Dhr. Bennaar Dirven  | Technical Sales Manager | +31 (0)6 83872868 | bennaar@itbclimate.com

Logistiek

Dhr. Leo Reinders | +31 (0) 6 10540524 | leo@itbclimate.com

Administratie

Mevr. Elly Kessels | +31 (0)485 578876 | elly@itbclimate.com

Management

Dhr. Dave Sikkink | Bedrijfsleider | +31 (0)6 30437909 | dave@itbclimate.com

Dhr. Ben Bloksma | Sales Manager | +31 (0)6 11006085 | ben@itbclimate.com